«

»

Wrz 29 2017

Wydrukuj to Wpis

Egzamin certyfikacyjny dla muzykoterapeutów

Z radością informujemy, że w dniu 13 listopada 2017 roku (poniedziałek) w Katowicach odbędzie się kolejny egzamin certyfikacyjny dla muzykoterapeutów chcących uzyskać Certyfikat Muzykoterapeuty. Certyfikat daje uprawnienia do posługiwania się przy nazwisku skrótem MT-BC (certyfikowany muzykoterapeuta).
Egzamin certyfikacyjny prowadzony jest przez międzynarodową Komisję Certyfikacyjną. Jej przewodniczącym jest dr Krzysztof Stachyra, który jednocześnie pełni funkcję przewodniczącego Komisji Akredytacji i Certyfikacji w Światowej Federacji Muzykoterapii.

Certyfikacja jest potwierdzeniem posiadania kompetencji w zawodzie muzykoterapeuty. Przynosi korzyści nie tylko dla danego muzykoterapeuty, ale również dla rozwoju i usankcjonowania dziedziny muzykoterapii w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń w terminie do 31 października 2017 roku według wzoru podanego w regulaminie certyfikacji. Wszelkie informacje na temat dokumentacji i przebiegu certyfikacji znajdują się na dole strony głównej arteterapia.pl w lewej kolumnie zatytułowanej “Certyfikacja muzykoterapeutów”.

Permalink do tego artykułu: http://arteterapia.pl/egzamin-certyfikacyjny-dla-muzykoterapeutow-2/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz prawidłową odpowiedź: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przeczytaj inne:
Studia podyplomowe “Arteterapia. Techniki dla zaawansowanych”
Warsztaty rozwojowe dla kobiet “W kręgu kobiet” – Lublin

Arteterapia – techniki plastyczne i metody pracy

Zamknij