Cze 09 2016

Zapraszamy do współpracy!

„Terapia przez Sztukę” zaprasza do współpracy wszystkich, którzy chcą przyczynić się do rozwoju polskiej arteterapii przez dzielenie się swoją pasją, opiniami i informacjami  oraz przez przybliżanie innym swoich doświadczeń, rozwiązań praktycznych i wyników badań.

„Terapia przez Sztukę” składa się z dwóch części:

– wirtualnego journalu „Terapia przez Sztukę”. Będą w nim publikowane artykuły recenzowane przez niezależnych specjalistów oraz recenzje książek,

– platformy wirtualnej, która mamy nadzieję, stanie się miejscem wymiany informacji i doświadczeń społeczności arteterapeutów. Platforma wirtualna składa się z następujących działów – aktualności, ośrodki terapeutyczne, ośrodki naukowe, ośrodki studenckie, projekty oraz forum.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem „Terapii przez Sztukę” – autorów publikacji naukowych oraz recenzji książek, przedstawicie ośrodków arteterapii, którzy chcieliby przybliżyć miejsca swojej pracy, osoby realizujące projekty arteterapeutyczne lub artystyczne oraz wszystkich, którzy chcieliby się podzielić swoimi opiniami na forum.

 

 

Permalink do tego artykułu: http://arteterapia.pl/zapraszamy-do-wspolpracy/

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Wpisz prawidłową odpowiedź: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przeczytaj inne:
Art Therapy, Research and Evidence Based Practise
Malarstwo Emocjonalne

Intoduction to art therapy
Zamknij