Dyplomowani Muzykoterapeuci proszeni o wypełnienie formularza. PILNE!

Drodzy muzykoterapeuci,

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniach naukowych na temat tego jakie znaczenie w ich praktyce muzykoterapeutycznej mają badania w muzykoterapii. Jesteśmy zainteresowani uzyskaniem odpowiedzi od możliwie szerokiej grupy profesjonalnie wykształconych muzykoterapeutów. Jeśli otrzymałeś zaproszenie do udziału w tym badaniu z więcej niż jednego źródła, prosimy, aby odpowiedzieć tylko raz.
Oto link do ankiety, która jest aktywna tylko do 15 września 2015.

A poniżej oryginalny tekst:

Dear Music Therapist,

You are invited to participate in a research study examining how relevant people find music therapy research to be to their practice. We are interested in responses from as wide a group of professionally practicing music therapists as possible, so we will appreciate your assistance.  If you have received an invitation to participate in this survey from more than one source, we ask that you respond only once.

If you agree to participate, you will receive a link to a survey with informed consent, which we invite you to complete by September 15th, 2015.

(By clicking here, you agree to receive the survey and informed consent.)

 

Eric G. Waldon, Ph.D., MT-BC

University of the Pacific

 

Barbara Wheeler, Ph.D., MT-BC

Molloy College

Montclair State University (Professor Emerita)

University of Louisville (retired)

    • Krzysztof Stachyra at 22:35

      Tak jak jest wyraźnie zaznaczone w tekście, ankieta była dostępna do 15 września 2015 dlatego nie może jej Pani znaleźć. To już dwa miesiące po terminie. Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *