Grupa Doświadczeniowa – Warszawa, Poznań

group - Marta SzczGrupa Doświadczeniowa

Wrzesień 2016 – Styczeń 2017

 Warszawa, Poznań

 

Zapraszam do grupy osoby odczuwające potrzebę pogłębionego poznania własnej psychiki, aktualnego życiowego zadania, swojej drogi. Zapraszam również osoby poszukujące inspiracji i twórczego sposobu na rozwój osobisty. Udział w spotkaniach grupy będzie okazją do spotkania ze sobą i z innymi poprzez uczucia, obrazy, myśli, intuicje, fantazje i sny.

Spotkania będą miały charakter warsztatowy, odbywać się będą w grupie zamkniętej. Będziemy korzystać z technik pracy z procesem twórczym, arte-terapii, aktywnej wyobraźni, interpretacji snów i baśni.

Prowadząca:
Marta Szczukiewicz – pracuję z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą w Poznaniu i w Warszawie, prowadząc terapeutyczne i rozwojowe procesy indywidualne i grupowe. Zajmuję się również terapią przez sztukę i procesami kreatywnymi. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychoanalizy Jungowskiej, Polskiego Towarzystwa Terapii przez Sztukę, pracuję w nurcie jungowskim – jestem router IAAP – Międzynarodowego Towarzystwa Psychologii Analitycznej w Zurichu. Doceniam integracyjne podejście w psychoterapii szczególnie inspiruje mnie praca Carla Rogersa.

Więcej informacji na stronie: www.artandpsyche.com.pl

Sprawy organizacyjne:
Spotkania poprzedzone będą indywidualną konsultacją – osobistą lub telefoniczną / skypową.
Czas trwania grupy: 5 miesięcy – 9 spotkań co dwa tygodnie: wrzesień 2016 – styczeń 2017.
Spotkanie będzie trwać dwie lub trzy godziny w zależności od liczby uczestników.
Miejsce: Warszawa – w piątki (popołudnia) lub w soboty (przedpołudnia)
Ceny:75 zł za spotkanie / studenci 65, rozmowa wstępna (30 min) – 40 zł.
Grupa ma charakter zamknięty, o przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń, spotkania rozpoczną się po zebraniu grupy (min 6 osób).
Proszę o zgłoszenia mailowe lub telefoniczne:
Marta Szczukiewicz: marta@artandpsyche.com.pl, tel 882 724 679

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *