IV Ogólnopolski Kongres Studentów Muzykoterapii

Zapraszamy na
IV Ogólnopolski Kongres Studentów Muzykoterapii

organizowany w dniach 16-17 kwietnia 2015 roku
przez Studenckie Koło Naukowe Muzykoterapii działające
przy Akademii Muzycznej we Wrocławiu

 

Studenckie Koło Naukowe Muzykoterapii ma przyjemność zaprosić Państwa na IV Ogólnopolski Kongres Muzykoterapii. Tematem tegorocznego spotkania są “MUZYCZNE INTERAKCJE”. Kongres odbędzie się w dniach 16 – 17 kwietnia 2015 roku w gmachu budynku głównego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.

Celem naszych Studenckich Konferencji i Kongresów Naukowych od lat jest pogłębianie wiedzy o sztuce jaką jest Muzykoterapia, poszerzanie horyzontów myślowych, dzielenie się swoim doświadczeniem oraz innowacyjnymi technikami stosowanymi w terapii.

Do udziału w konferencji zapraszamy studentów i absolwentów muzykoterapii oraz dziedzin jej pokrewnych, np. psychologii, pedagogiki, fizjoterapii, rytmiki, teorii muzyki, edukacji muzycznej, specjalistów od szeroko rozumianej arteterapii, jak również wszystkich zainteresowanych i sympatyków muzykoterapii oraz tych, którzy o tej formie terapeutycznej jeszcze nie słyszeli.

Szczególnie Zachęcamy do aktywnego udziału w kongresie (w formie referatu, warsztatu, pokazu, plakatu, itp…) jak również roli słuchacza i aktywnego uczestnictwa w obradach (bierny udział).

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane będą do 5 kwietnia 2015 roku. Program kongresu pojawi się w możliwie najkrótszym czasie po zamknięciu listy uczestników na stronie SKNM oraz zostanie rozesłany na maile osób, które zgłosiły swój udział.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru zgłoszeń.

Aby zgłosić swój udział wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza:

 

https://docs.google.com/forms/d/1DwKobM2cOfzXIWhpvhhFwGT4VjqbmIiy1IMLec4di6k/viewform

Pytania prosimy kierować pod adres : kongres.mt@gmail.com
Jesteśmy również na facebooku : https://www.facebook.com/events/1549110942028092
W tym roku udział w kongresie jest bezpłatny. Podczas obrad planowany jest poczęstunek oraz spotkanie integracyjne. Organizatorzy nie zapewniają miejsc noclegowych.

ZAPRASZAMY

Przewodnicząca SKNM
Katarzyna Gajda

Opiekun SKNM
dr Klaudia Kukiełczyńska – Krawczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *