Lubelskie Dni Muzykoterapii przeniesione na przyszły rok

LUBELSKIE DNI MUZYKOTERAPII

Lubelskie Dni Muzykoterapii to wydarzenie, którego celem jest ukazanie terapeutycznych funkcji sztuki oraz promocja muzykoterapii. Skierowane jest do wszystkich mieszkańców Lublina – tych, którzy na co dzień świadomie dostrzegają korzyści płynące z kontaktu z muzyką oraz tych, dla których to odkrycie jest jeszcze przed nimi. Zapraszamy również specjalistów – psychologów, lekarzy, pedagogów, fizjoterapeutów – wszystkich, którzy dzięki muzyce mogą sprawić, że ich praca z drugim człowiekiem będzie nie tylko bardziej satysfakcjonująca, ale i skuteczna.

Lubelskie Dni Muzykoterapii w tym roku miały odbyć się w dniach 23 – 24 maja 2020 jednak ze względu na zaistniałą sytuację z epidemią koronawirusa odbędą się w przyszłym roku. O dokładnym terminie poinformujemy w późniejszym czasie.

Wydarzenie to odbywa się dzięki wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Muzykoterapeutów, Warsztatów Kultury, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Polskiego Stowarzyszenia Terapii Przez Sztukę oraz Światowej Federacji Muzykoterapii. Tradycyjnie prezentacje i warsztaty poprowadzą najlepsi specjaliści muzykoterapii z Polski i świata. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie.

Wszystkie wydarzenia mają miejsce zawsze w sobotę popołudniu na Starym Mieście w Lublinie (w Warsztatach Kultury) oraz w niedzielę przed południem w Auli Instytutu Pedagogiki UMCS, ul. Narutowicza 12.
A poniżej kilka zdjęć z poprzednich edycji Lubelskich Dni Muzykoterapii (zdjęcia dzięki uprzejmości Warsztatów Kultury w Lublinie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *