Od słuchania do gry: wprowadzenie do podejść muzykoterapeutycznych – Lublin, 24.01.2015

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w warsztacie

“Od słuchania do gry: wprowadzenie do podejść muzykoterapeutycznych”

który odbędzie się w dniu 24 stycznia 2015 roku w godz. 10.00-13.00

w Centrum Arteterapii w Lublinie, ul. Nowy Świat 34C.

Podczas warsztatu będzie możliwości doświadczenia jak można przejść od słuchania muzyki w stanie relaksu do eksploracji instrumentów muzycznych. Mogą również zostać na nim poruszone techniki związane z rysunkiem i opowiadaniem. Do uczestniczenia w warsztacie oraz wykorzystania pomysłów nim inspirowanych nie jest wymagane żadne przygotowanie muzyczne – jest on otwarty na wszystkich zainteresowanych odkrywaniem terapeutycznych właściwości muzyki. Będzie także sposobność, aby omówić możliwości przenoszenia tych procesów terapeutycznych na inne sytuacje zawodowe, w tym edukację.

 

leslie-portraitWarsztat poprowadzi międzynarodowy autorytet w dziedzinie muzykoterapii, autor wielu książek z tego zakresu, prof. Leslie Bunt z University of the West of England w Wielkiej Brytanii (więcej informacji: http://www.lesliebunt.com/)

 

Koszt uczestniczenia w warsztacie wynosi 30 zł (płatne na miejscu), jednak uprzejmie prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc na warsztacie mailowo na adres: muzykoterapia@wp.pl – podając w tytule maila “Warsztat muzykoterapii z prof. Leslie Buntem”. O zakwalifikowaniu się na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń.

 

A oto kilka ważnych wskazówek jak trafić do Centrum Arteterapii
(za pierwszym razem z reguły sprawia to trudność więc proszę uwzględnić tą informację kalkulując czas dotarcia)

Centrum Arteterapii znajduje się w baraku, naprzeciwko boiska Zespołu Szkół nr 3 w Lublinie. W tym samym baraku mieści się hurtownia używanej odzieży. Część baraku należąca do Centrum Arteterapii pomalowana jest na kolor żółty (widoczny od strony boiska szkolnego), zaś na tabliczce przy drzwiach widnieje napis “ŚDS Akademia Artystyczna”.

Mapka dojazdu do Centrum Arteterapii w Lublinie:

mapka dojazdu do Centrum Arteterapii Lublin, Wyścigowa 31

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *