Gabinet Art & Psyche

Ośrodek Terapeutyczny Poznań

Gabinet Art & Psyche

 

W ośrodku prowadzona jest psychoterapia z elementami terapii przez sztukę. Ośrodek specjalizuje się w głębokim procesie psychoterapii zakorzenionym w psychoanalizie jungowskiej. W pracy terapeutycznej wykorzystywane są m.in. sztuki wizualne, narracyjne oraz muzyka.

 

Oferta skierowana jest do osób dorosłych, dzieci i młodzieży. W Art & Psyche prowadzone są sesje indywidualne i grupowe.

 

Terapię prowadzi:

Marta Grześkowiak: arte – psychoterapeutka, ukończyła Podyplomowy Kurs Arteterapii w PIE oraz wiele  szkoleń dodatkowych z zakresu arte i psychoterapii, obecnie uczestniczy w szkoleniu psychoanalizy jungowskiej w Polskim Towarzystwie Psychoanalizy Jungowskiej. Prowadzi praktykę terapeutyczną z osobami indywidualnymi i grupami. Specjalizuje się w głębokim procesie terapeutycznym wywodzącym się z analizy jungowskiej. Odbyła staż kliniczny w Szpitalu dla Osób Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie, pracuje m.in. z grupami osób z chorobą nowotworową. Prowadzi również warsztaty arteterapeutyczne i szkolenia dotyczące praktyki arteterapii. Pracuje pod superwizją superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Kontakt::

Poznań

ul. Wszystkich Świętych 5/9

e-mail: marta@projektwielokulturowy.pl

tel. 882 724 679

www.projektwielokulturowy.pl

http://www.projektwielokulturowy.pl/?gabinet-art-psyche,28

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *