Polskie Stowarzyszenie Muzykoterapeutów (PSMT)

Z wielką radości informujemy, że w Polsce powstało nowe stowarzyszenie zawodowe muzykoterapeutów – Polskie Stowarzyszenie Muzykoterapeutów (PSMT), którego celem jest realizacja systemu certyfikacji polskich muzykoterapeutów w oparciu o międzynarodowe standardy. Przy wsparciu Komisji Edukacji i Szkolenia Muzykoterapeutów Światowej Federacji Muzykoterapii (Commission on Education and Training World Federation of Music Therapy) zamierzamy doprowadzić do sytuacji, aby poziom kompetencji zawodowych polskich muzykoterapeutów w niczym nie odbiegał od najlepszych światowych wzorców, a tym samym, aby muzykoterapeuci certyfikowani przez PSMT otrzymywali rekomendacje na forum międzynarodowym.

 

Niebawem uruchomiona zostanie nowa odsłona platformy internetowej “Terapia przez sztukę”, na której zamieszczone zostaną wszystkie informacje o wymaganiach niezbędnych do uzyskania certyfikatu.

  1. Katarzyna at 18:37

    Witam. Chciałabym wstąpić do Polskiego Towarzystwa Muzykoterapeutów. Jestem dyplomowanym muzykoterapeutą o specjalizacji psychoterapeutycznej. Szkolenie kwalifikacyjne kończyłam u dr Elżbiety Galińskiej ( 464 godzin dydaktycznych). Gdzie mogę uzyskać więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *