Terapia przez sztukę zyskuje coraz większą popularność

Wczoraj padł nowy rekord popularności naszego portalu. Liczba odwiedzin naszych stron w ciągu jednego dnia przekroczyła 12 tysięcy. Ilość wejść na nasze strony w ciągu ostatniego roku powoli zbliża się do 2 milionów!

To niezwykły wynik, który świadczy o wzrastającym zainteresowaniu terapią przez sztukę. Pokazuje siłę tych form terapii i pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Różne formy szeroko rozumianej arteterapii stają się już nie tylko ciekawostką dla nielicznych, ale są coraz częściej dostrzegane i – co cieszy – poważnie traktowane przez specjalistów z innych dziedzin. Otwiera to możliwości szerszej współpracy, tworzenia zespołów terapeutycznych w różnych placówkach terapeutycznych, edukacyjnych i rozwojowych, w których arteterapeuci, muzykoterapeuci, teatroterapeuci, choreoterapeuci i specjaliści innych form terapii przez sztukę mogą stanowić integralną i istotną wartość.

Zapraszamy też do odwiedzenia nas na Facebook’u. Jest tam już całkiem pokaźna grupa fanów Polskiego Stowarzyszenia Terapii Przez Sztukę.

A zatem do zobaczenia!

Zespół redakcyjny “Terapii przez sztukę”

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *