Zaproszenie na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze PSTS

Drodzy Członkowie PSTS,


Trudno w to uwierzyć, ale właśnie mijają 4 lata od powołania do życia Polskiego Stowarzyszenia Terapii Przez Sztukę.  Szczęśliwie udało nam się w tym czasie zrealizować więcej marzeń i pomysłów, niż myśleliśmy, że będzie to możliwe w ciągu pierwszych czterech lat funkcjonowania Stowarzyszenia. Największym sukcesem jest uruchomienie platformy internetowej i journalu “Terapia przez Sztukę”. Byliśmy głównymi organizatorami międzynarodowej konferencji, na której nadzwyczajnym gościem był goszczącypo raz pierwszy w Polsce prof. Clive Robbins, współtwórca muzykoterapii kreatywnej. Zorganizowaliśmy warsztaty i spotkania z wieloma ciekawymi ludźmi i wspaniałymi terapeutami, tak Członkami naszego Stowarzyszenia (m.in. Basią Kasprzak, Małgosią Kuśpit, Małgosią Wojcieszuk, Maćkiem Wieżyńskim), jak i naszymi przyjaciółmi z innych krajów, m.in. Simonem Procterem, Barbarą Wheeler, Elizabeth Hartowicz, Piotrem Sychem etc. Nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów z organizacjami wPolsce i zagranicą.
Nie znaczy to, że brakuje nam kolejnych pomysłów na przyszłość. Kilka projektów jest nadal w sferze realizacji lub planowania. Jesteśmy też coraz bliżej momentu zorganizowania ośrodka terapeutycznego, w którym rozwijane będą różne formy terapii przez sztukę skierowane dla osób niepełnosprawnych, ale też i tych pełnosprawnych, które przeżywają trudny czas w swoim życiu lub po prostu chcą lepiej zrozumieć siebie. Ośrodka, który będzie wyjątkowy pod wieloma względami.
Bardzo też cieszy, że potencjał tkwiący w naszym Stowarzyszeniu zauważają osoby z całej Polski, przyłączają się do naszego Stowarzyszenia, a przede wszystkim chcąc dzielić się swoją wiedzą, zainteresowaniami i pasją z innymi. Wszystko to powoduje, że z optymizmem spoglądamy w przyszłość. 

Jako, że zgodnie ze statutem PSTS, kadencja władz trwa 4 lata, nadszedł czas aby spotkać się i złożyć Państwu sprawozdanie z działalności obecnych władz Stowarzyszenia oraz dokonać wyboru nowych władz. Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich Członków PSTS na 

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które odbędzie się 
w dniu 2 października 2011 roku (niedziela) o godzinie 16.00 
w Instytucie Muzyki UMCS, Al. Kraśnicka 2a w Lublinie, sala 14.

Planowany przebieg spotkania: 
1.Podsumowanie czterech lat działalności PSTS 
2.Sprawozdanie władz PSTS
3.Wybory nowych władz Polskiego Stowarzyszenia Terapii Przez Sztukę
4.Podsumowanie walnego zebrania

Będziemy wdzięczni za przybycie. Pamiętajmy proszę jak ważne jest to zebranie – to od nas wszystkich zależy przyszłość naszego Stowarzyszenia.

Zatem do zobaczenia 2 października!

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Krzysztof Stachyra
Prezes PSTS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *