Lubelskie Dni Muzykoterapii 23 – 24 maja 2020. Zapraszamy!

LUBELSKIE DNI MUZYKOTERAPII

Lubelskie Dni Muzykoterapii to wydarzenie, którego celem jest ukazanie terapeutycznych funkcji sztuki oraz promocja muzykoterapii. Skierowane jest do wszystkich mieszkańców Lublina – tych, którzy na co dzień świadomie dostrzegają korzyści płynące z kontaktu z muzyką oraz tych, dla których to odkrycie jest jeszcze przed nimi. Zapraszamy również specjalistów – psychologów, lekarzy, pedagogów, fizjoterapeutów – wszystkich, którzy dzięki muzyce mogą sprawić, że ich praca z drugim człowiekiem będzie nie tylko bardziej satysfakcjonująca, ale i skuteczna.

Lubelskie Dni Muzykoterapii w tym roku odbędą się w dniach 23 – 24 maja 2020 dzięki wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Muzykoterapeutów, Warsztatów Kultury, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Polskiego Stowarzyszenia Terapii Przez Sztukę oraz Światowej Federacji Muzykoterapii. Tradycyjnie prezentacje i warsztaty poprowadzą najlepsi specjaliści muzykoterapii z Polski i świata. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie.

Wszystkie wydarzenia będą miały miejsce w sobotę popołudniu na Starym Mieście w Lublinie (w Warsztatach Kultury) oraz w niedzielę przed południem w Auli Instytutu Pedagogiki UMCS, ul. Narutowicza 12.
Dokładny program tegorocznych LDM zamieszczony zostanie w kwietniu.
Już teraz zapisz daty 23-24 maja 2020 w swoim kalendarzu i do zobaczenia w Lublinie!
A poniżej kilka zdjęć z ubiegłorocznych Lubelskich Dni Muzykoterapii (zdjęcia dzięki uprzejmości Warsztatów Kultury w Lublinie)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *