«

»

Paź 23 2012

Wydrukuj to Wpis

Polskie Stowarzyszenie Muzykoterapeutów (PSMT)

Z wielką radości informujemy, że w Polsce powstało nowe stowarzyszenie zawodowe muzykoterapeutów – Polskie Stowarzyszenie Muzykoterapeutów (PSMT), którego celem jest realizacja systemu certyfikacji polskich muzykoterapeutów w oparciu o międzynarodowe standardy. Przy wsparciu Komisji Edukacji i Szkolenia Muzykoterapeutów Światowej Federacji Muzykoterapii (Commission on Education and Training World Federation of Music Therapy) zamierzamy doprowadzić do sytuacji, aby poziom kompetencji zawodowych polskich muzykoterapeutów w niczym nie odbiegał od najlepszych światowych wzorców, a tym samym, aby muzykoterapeuci certyfikowani przez PSMT otrzymywali rekomendacje na forum międzynarodowym.

 

Niebawem uruchomiona zostanie nowa odsłona platformy internetowej “Terapia przez sztukę”, na której zamieszczone zostaną wszystkie informacje o wymaganiach niezbędnych do uzyskania certyfikatu.

Permalink do tego artykułu: http://arteterapia.pl/polskie-stowarzyszenie-muzykoterapeutow-psmt/

2 Komentarze

  1. Katarzyna

    Witam. Chciałabym wstąpić do Polskiego Towarzystwa Muzykoterapeutów. Jestem dyplomowanym muzykoterapeutą o specjalizacji psychoterapeutycznej. Szkolenie kwalifikacyjne kończyłam u dr Elżbiety Galińskiej ( 464 godzin dydaktycznych). Gdzie mogę uzyskać więcej informacji.

    1. Krzysztof Stachyra

      Zapraszamy. Wszelkie informacje, jak i deklaracja członkowska znajdują się na stronie: http://arteterapia.pl/polskie-stowarzyszenie-muzykoterapeutow/czlonkostwo-w-psmt/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz prawidłową odpowiedź: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przeczytaj inne:
„Eksperymenty z elektroniką, instrumentami i dźwiękiem”
MSc in Dance Movement Psychotherapy, Edinburgh
Międzynarodowa Konferencja ‘Spektakl jako wydarzenie i doświadczenie’
Zamknij