Zgodnie z realizacją celów statutowych, dla jakich powołane zostało Polskie Stowarzyszenie Terapii Przez Sztukę (PSTS) oraz Polskie Stowarzyszenie Muzykoterapeutów (PSMT), rozpoczynamy budowanie bazy, w której odnaleźć będzie można konkretne osoby i dowiedzieć się kto czym się w czym specjalizuje na polu terapii przez sztukę. Pozwoli to budować silną ogólnopolską społeczność, która będzie mogła wpłynąć na ustawodawcę na przyspieszenie decyzji o zarejestrowaniu zawodu arteterapeuty, muzykoterapeuty czy terapeuty z innej dziedziny terapii przez sztukę.

Możliwość umieszczenia w bazie jest zupełnie dobrowolna i przysługuje wszystkim Członkom Polskiego Stowarzyszenia Terapii Przez Sztukę (PSTS) oraz Polskiego Stowarzyszenia Muzykoterapeutów (PSMT). Natomiast na stronie internetowej www.arteterapia.pl widoczne będą jedynie profile osób, które wyrażą zgodę na publikację swojego profilu i które mają uregulowaną składkę członkowską. Te osoby będą mogły zostać wyszukane przez potencjalnych klientów/pacjentów, innych specjalistów zainteresowanych współpracą, lub instytucje edukacyjne czy firmy poszukujące specjalistów do konsultacji bądź realizacji szkoleń lub projektów.

Aby móc zamieścić swój profil w bazie danych terapeutów należy przesłać do nas wypełnioną KARTĘ INFORMACYJNĄ (kliknij aby pobrać).

Zgłoszenia można przesyłać do końca września 2014 roku. Prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie elektronicznej na adres biuro@arteterapia.pl (można dołączyć swoje zdjęcie w osobnym pliku w formacie .jpg), zaś wydrukowaną i podpisaną papierową wersję należy przesłać na adres pocztowy Stowarzyszenia lub zeskanować ją i dołączyć do maila ze zgłoszeniem w formie elektronicznej.
Każdej osobie będzie przysługiwało prawo do zmiany lub usunięcia swojego profilu.

Z wyrazami szacunku,
Zarządy: Polskiego Stowarzyszenia Terapii Przez Sztukę  & Polskiego Stowarzyszenia Muzykoterapeutów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *