Startuje system szkoleń i warsztatów!

Miło jest nam poinformować, że zgodnie z zapowiedziami Polskie Stowarzyszenie Terapii Przez Sztukę (PSTS) oraz Polskie Stowarzyszenie Muzykoterapeutów (PSMT) przygotowały system szkoleń i warsztatów przeznaczonych dla osób, które swoją przygodę z różnymi formami terapii przez sztukę dopiero zaczynają, jak i dla specjalistów pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

Wszystkie szkolenia i warsztaty prowadzone są przez starannie dobranych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy zostali zweryfikowani, a dzięki temu mogą być rekomendowani przez wymienione wyżej stowarzyszenia. Gwarantujemy rzetelność przekazywanej wiedzy i prowadzonych działań.

Szkolenia będą odbywały się przede wszystkim w Centrum Arteterapii w Lublinie. Istnieje również możliwość zorganizowania zajęć wyjazdowych w innych częściach Polski. Nasi trenerzy są w stanie przygotować warsztat tematyczny na zamówienie jeśli wymienione propozycje nie trafiają w Państwa oczekiwania. W każdym z takich przypadków prosimy o kontakt na adres: szkolenia@arteterapia.pl

Terminy szkoleń będą pojawiały się systematycznie przy tytule szkolenia.

Na początek zapraszamy na „Wprowadzenie do muzykoterapii”, szkolenie skierowane do wszystkich osób, które chcą poznać czym jest muzykoterapia i przekonać się jak szerokie daje możliwości. Szkolenie odbędzie się już 25 października 2014 roku w Centrum Arteterapii w Lublinie. Szczegóły TUTAJ.

 

W obecnej chwili dostępne są następujące szkolenia i warsztaty:

Arteterapia – techniki plastyczne i metody pracy
Ekspresja Ciała
Kim jestem – arteterapia w budowaniu tożsamości
Muzykoterapia „evidence-based” – teoria i praktyka, założenia, korzyści, trudności
Techniki improwizacyjne w muzykoterapii
Terapeutyczne Granie na Instrumentach Muzycznych (TIMP)
Terapia Tańcem i Ruchem oraz Ruch Autentyczny w pracy z grupą
Uwaga! Koncentracja, selektywność, podzielność – ćwiczenia muzykoterapeutyczne dla grup
Warsztaty rozwojowe Body Movement
Wprowadzenie do muzykoterapii – Lublin, 25.10.2014
Wydarzenie spotkania – arteterapia w praktyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *